Скарга міському голові на дії Орендаря (сусіда)

Львівському міському голові

п. Садовому А.І.

мешканців будинку за адресою:

м. Львів, вул. Антонича,1234

Нечипоренко Н.К.

Нечипоренко М.Н.

Іваносян І.І.

Добряк А.П.

СКАРГА

З 2011 р. напівпідвальні приміщення нашого будинку за адресою м. Львів, вул. Антонича, 1234 передані управлінням комунальної власності Львівської міської ради в оренду ФОП Поганий Е.Е.

З часу передачі даних приміщень в оренду Орендар не почав використовувати надані йому приміщення, обслуговувати їх, та прилеглу територію належним чином.

Безгосподарність ФОП Поганого Е.Е. полягає в наступному:

  1. Речі які були в орендованому приміщенні та різне сміття Орендар виніс в коридор, чим утруднив доступ мешканців до підвалу, створив небезпеку отримання фізичних травм. У випадку крайньої необхідності обмеженість проходу коридором створить перешкоду доступу до підвалу комунальних служб, пожежників, санстанції.
  2. Внаслідок дій Орендаря перестали працювати вентиляційні канали підвалу, та з постійними проблемами здійснюється водовідведення нечистот в каналізацію з верхніх поверхів.
  3. Орендовані приміщення не опалюються, і внаслідок цього на внутрішніх та зовнішніх стінах будинку з’явився грибок, який неможливо вивести підручними засобами. Грибок постійно розростається. Це може призвести до руйнування будинку, або вкладення значних коштів для його ремонту. Окрім того, з даного приміщення виходить та розповсюджується по всьому будинку запах гнилі, якого неможливо позбутися.
  4. Водяні труби в даному приміщенні протікають, внаслідок чого може відбутися замикання та перегоріти електропроводка будинку.
  5. Окрім захаращення коридору сміттям Орендар розмістив будівельне сміття та будівельні матеріали і біля входу в будинок, чим псує естетичний вигляд, не дає можливості повноцінно використовувати мешканцями прилеглу до будинку території, а також це може стати причиною дитячого травматизму.

Таким чином використання Орендарем ФОП Поганий Е.Е. приміщень таким чином, як він використовує їх на даний час, в подальшому може створити ряд санітарних, комунальних та будинково-експлуатаційних проблем.

Просимо вжити належних заходів.

 

 

З повагою,                                                Нечипоренко Н.К.

Нечипоренко М.Н.

Іваносян І.І.

Добряк А.П.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
4 260 переглядів