Зразок довіреності на отримання зарплати

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

Місто Львів, двадцять сьомого липня дві тисячі п’ятнадцятого року.

Я, Нечипоренко Никифір Калістратович, податковий номер 0123456789, паспорт КС 987654, виданий 15.02.1997 року Сихівським РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області, проживаю за адресою: місто Львів, вулиця Б.І.Антонича, 578, кв. 52,
цією довіреністю уповноважую
Іваносяна Іво Івковича, який проживає за адресою: місто Львів, вулиця Б.І.Антонича, 578, кв. 52, одержувати у будь-яких касах підприємств, установ, організацій; банківських установах; поштових відділеннях будь-які грошові перекази та/або поштові перекази, що надходитимуть на моє ім’я від будь-яких підприємств, установ та організацій; належні мені заробітну плату, допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, державні виплати, а також будь-які інші платежі.
Для здійснення вказаних повноважень представникові надається право: подавати від мого імені в межах та у порядку, визначеному чинним законодавством, необхідні для виконання цієї довіреності документи, в тому числі заяви, розписуватися за мене як на документах (у тому числі заявах), так і в їх одержанні, а також в одержанні належних мені грошових сум, а також вчиняти всі інші юридично значущі дії, пов’язані з цією довіреністю.
Довіреність видана з правом передоручення повноважень третім особам, строком на чотири місяці, дійсна до 27 листопада дві тисячі п’ятнадцятого року.
Ст.ст. 238, 239, 240, 241, 247-250, 1003, 1187, 1188 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз’яснено.
ПІДПИС__________________________________________________
Місто Львів, Україна, двадцять сьомого липня дві тисячі п’ятнадцятого року.
Ця довіреність посвідчена мною, Чайківським Юхимом Вальдемаровичем, приватним нотаріусом Козельниківського міського нотаріального округу.
Довіреність підписана нечипоренко Никифором Калістратовичем у моїй присутності. Особу його встановлено, дієздатність перевірено.

Зареєстровано в реєстрі за №635.

Стягнуто плату за домовленістю

Приватний нотаріус Чайківський Юхим Вальдемарович

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
14 856 переглядів