Лист-повідомлення підрядника про не можливість продовження робіт

Згідно договору підряду № 12 від 02.01.2019 р. укладеного між нами, ми взяли на себе обов’язок мала розробити дизайн-проект для вашого житлового будинку по архітектурних кресленнях, які від Вашого імені нам надав «Інститут проектування «ПРОЕКТбуд».

Дизайн-проект розробляється нами в кілька етапів, кожен з яких оплачується окремо.

Перша частина дизайн-проекту (20%) робиться або по архітектурних кресленнях (у випадку коли будинок ще не збудований), або по фактичних замірах, якщо будинок вже збудований.

Ця перша частина є підосновою, відносно якої розробляються наступні етапи проектування. У Вашому випадку ми почали роботу коли ще не було будинку, і ми вносили креслення, яке нам надав «ПРОЕКТбуд».

Станом на сьогодні нами виконано:

20% робіт – 1-й етап «Планування будинку і басейну» (Вами погоджене і оплачене)

50% робіт – 2-й етап «3Д дизайн будинку» (Вами погоджене і оплачене)

30% робіт – 3-й етап «Розробка робочих креслень по дизайну» це завершальний етап. (Вами не оплачений)

Готовність креслень по першому поверху будинку 75%.

Готовність по другому поверху будинку 35%.

На даний час об’єкт є частково збудований, при цьому будівництво відбувається не у відповідності до первинних архітектурних креслень «ПРОЕКТбуду», зокрема тих, що були надані нам.  Оскільки є відмінності між проектом будівлі і фактично збудованим об’єктом, то такі відмінності автоматично впливають на нашу ділянку роботи. Як наслідок, – Ви не зможете реалізувати виконані нами роботи по дизайну в натурі.

Отже, для того, щоб нам завершити 3-й етап робіт – по будинку потрібно внести корективи, щоб креслення відповідали існуючому стану.

Керуючись п.3.ч.1.ст.847 Цивільного кодексу України – «Підрядник зобов’язаний своєчасно попередити замовника про наявність обставин, що не залежать від підрядника, які загрожують якості або придатності результату роботи», – повідомляємо Вас про цей факт.

Таким чином, очевидною є необхідність внесення і коригування нами цих наявних конструктивних відхилень в креслення, які вже є виконані. Однак, це є додатковою роботою, яка не була обумовлена нами при укладенні договору підряду.

Відповідно до п.5.ч.1.ст.889 ЦКУ, -Замовник зобов’язаний відшкодувати підрядникові додаткові витрати, пов’язані із зміною вихідних даних для проведення проектних та пошукових робіт внаслідок обставин, що не залежать від підрядника.

Ми готові продовжити виконання робочих креслень, та повністю завершити проектні роботи після корегування вихідних даних та оплати Вами ДОДАТКОВИХ РОБІТ.

 

У випадку вашої відмови від оплати додаткових робіт, ми змушені будемо скористатися своїм правом передбаченим ч.1.ст.848 ЦКУ – відмовитися від договору та вимагати пропорційної оплати виконаних робіт. Як вже було зазначено вище – готовність візуалізації і креслень на сьогодні по першому поверху будинку 75%, по другому поверху будинку 35%.

 

Додатково просимо взяти до уваги наступне:

  1. Ми не несемо відповідальності за будівництво будинку, оскільки ми не є проектантами будинку, тому ми не зобов’язані виїжджати на об’єкт під час будівництва і бути на нарадах, які пов’язані з будівництвом, а не виконанням оздоблювальних робіт, які стосуються дизайн-проекту, який ми виконуємо.
  2. Згідно договору, – ми здійснюємо 5 виїздів на об’єкт без додаткової оплати. Ви не платите нам за робочий час, але оплачуєте транспортні витрати. Ця умова не прописана в договорі, вона обговорювалася усно.

 

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
930 переглядів