Тендери – можливість зробити закупівлі максимально вигідними та прозорими

Сьогодні в Україні багато говориться про боротьбу з корупцією та зусилля, направлені на подолання зловживань у сфері закупівель та витрачання бюджетних коштів. Існує досить велика кількість факторів та чинників, котрі свідчать про необхідність й надалі розвиватися в цьому напрямку. Наприклад, боротьба та подолання корупції вважається одним з найважливіших чинників у підвищенні рівня довіри до законодавчої й виконавчої влади, як з боку суспільства, так і зі сторони іноземних партнерів. Крім того, багато з аналітиків вказують на те що боротьба з корупцією та фінансовими зловживаннями – шлях до розвитку країни та поліпшення економічного становища громадян.

placeholder.uk

Суттєва кількість державних коштів витрачається для закупівель, з іншого боку, державні підприємства виступають у ролі продавців і тому для них дуже важливим чинником є прозорість у ціноутворенні. Щоб максимально спростити процедуру придбання необхідних товарів чи сировини, сьогодні в Україні діють державні закупівлі онлайн. Досить просто кожне зацікавлене підприємство, незважаючи на форму власності, має змогу подати заявку на участь у тендерних закупівлях в ролі продавця чи покупця. Як наслідок, це дає змогу максимально вигідно купувати та реалізувати товари чи сировину.

Для забезпечення максимально відкритих умов тендеру та його якнайбільшу прозорість з точки зору законності сьогодні приймаються різноманітні заходи. До найбільш масштабних та ефективних з них можна віднести два:

1. Удосконалення законодавчої бази, котра регулює та регламентує проведення закупівель.
2. Створення спеціалізованих майданчиків для проведення максимально зручних та прозорих закупівель.

Брати участь у тендерних закупівлях вигідно й безпечно. Організатори ретельно слідкують за тим, щоб кожен з учасників в повному обсязі виконував свої обов’язки – це гарантує, як покупцям, так і продавцям, дотримання їхніх прав та захист інтересів. Визначною особливістю тендерних торгів є їх повна законність та прозорість. Підприємців та представників державних компаній великою мірою цікавить наявність необхідного пакету документів для представлення до податкової адміністрації та в інші контролюючі органи. Схема та устрій тендерних закупівель розроблені таким чином, що у жодної зі сторін угоди не виникає ніяких незручностей з законним оформленням угоди.

Незважаючи на те, чи компанія займається виробництвом і прагне вигідно реалізовувати власну продукцію, чи їй треба купувати необхідні товари (матеріали), тендери можуть можуть стати джерелом стабільних та взаємовигідних угод.

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
1 513 переглядів