Порядок застосування РРО з 20 липня 2016 р.

Міністерство фінансів України наказом №547 від 14 червня 2016 року затвердило новий Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги). Даний порядок вступив в силу після офіційного опублікування – 20.07.2016 р.

Серед основних змін – розширення переліку документів, які подають до ДФС для реєстрації РРО. Так, суб’єкт господарювання подаватиме ще й копію паспорта (формуляра) РРО та копію паспорта модема (у разі застосування зовнішнього модема). Також уточнено, що уповноважена особа суб’єкта господарювання може зареєструвати РРО за наявності документа, що посвідчує таку особу, та належно оформленої довіреності на проведення реєстрації РРО. Під час реєстрації резервного РРО щодо кожної господарської одиниці надається копія документа на право власності або інший документ, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися резервний РРО. За перереєстрації РРО потрібно буде подавати не оригінал, а копію документа на право власності або документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО. Додатково потрібно буде подавати копію договору суб’єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт РРО.

До створення реєстру ЦСО суб’єкт господарювання до заяви про реєстрацію (перереєстрацію) РРО разом із копією договору суб’єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт такого РРО подає до контролюючого органу копію договору (або іншого документа), яким підтверджується право, надане виробником (постачальником) РРО центру сервісного обслуговування на проведення технічного обслуговування і ремонту відповідної моделі (модифікації) РРО.

Друкувати Юридичний помічник » Коментар законодавства »
2 042 переглядів