Субсидії і учасник війни

Моя мама проживає з сином, який є її опікуном… В мами пенсія приб. 2000 го. у її сина опікунська зарплата 17 гр. та він отримує соц. допопоги на малозабезпечені сім’ ї 230 гр.. В хаті є лічильник на газ та на світло.Мама є учасником війни…Чи вигідно мамі виробляти субсидії… І чи пільги ще будуть цього року положені їй ,як учаснику війни.?

Відповідь юриста:

Доброго дня. Відповідно до Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” учасникам війни надаються наступні пільги (щодо кварплати та комунальних послуг):
– 50-процентна знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);
– 50-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання. Площа житла, на яку надається знижка, при розрахунках плати за опалення становить 21 кв. метр опалювальної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.
Вказані пільги діють у цей час.
Щодо субсидій, то наявність пільг учаснику війни не виключає можливість отримати субсидії. Умови призначення субсидії для осіб, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, не відрізняються від умов отримання субсидій для інших осіб. Житлові субсидії призначаються виходячи з вартості житлово-комунальних послуг з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства.
Таким чином, Ваша мама може звернутися за отриманням субсидій.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
3 004 переглядів