Субсидія

Доброго дня.
Допоможіть будь ласка, проконсультуйте.
Запитання 1:
Чи маю я право на субсидію якщо будінок 80 квадратів, сумарній дохід 860 грн декретних, зареєстрована я, тітка яка мешкає в Італії і доходу в Україні не має та дитина 1,5 років.
Запитання 2:
В декларацію необхідно вносити всіх зареєстрованих, чоловік зареєстрований за іншою адресою, з нами не мешкає але офіційно не розлучені, чи можна взагалі його не показувати в декларації?

Відповідь юриста:

Доброго дня. Для призначення субсидій має значення кількість осіб, які фактично проживають в житловому приміщенні (квартирі чи будинку) – тому Ви можете не вказувати тітку (але бажано мати підтвердження факту її відсутності за цією адресою – наприклад: довідка з комунального підприємства (ЖЕКу) про те, що в будинку проживаєте лише Ви та дитина). Також звертаю Вашу увагу на те, що Ви повинні бути власником особового рахунку щодо сплати комунальних платежів (тобто квитанції на оплату комунальних платежів повинні бути виписані на Вас). Окрім того, площа будинку перевищує норму соціальної площі для двох осіб, яка складає 13,65 м2 на особу + 35,22 м2 на сім’ю, тобто на двох осіб норма соціальної площі становить 62,52 м2. З огляду на це у Вашому випадку субсидії на оплату комунальних послуг будуть надані лише в межах соціальної норми житла (62,52 м2), а комунальні послуги щодо решти площі Ви повинні оплачувати в повному розмірі. Щодо чоловіка, який ні не зареєстрований, ні не проживає в цьому будинку, то його вказувати не потрібно.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
2 025 переглядів