Обираємо кращу ручку для юриста

Праця сучасного українського юриста доволі тісно пов’язана з письмом. Доволі часто йому доводиться писати заяви від руки і робити різноманітні помітки у себе в блокноті. Саме тому професіоналу крім помічника потрібне краще знаряддя для письма. Дехто вважає, що достатньо звичайної шарикової ручки, яку можна придбати у будь-якому кіоску преси. Але це не так.

IMG_7818-001-copy

У цій статті ми спробуємо розповісти, як краще обирати ручку для справжнього юриста. В цьому нам допомогли спеціалісти з інтернет-магазину 24K.ua. Вони вже багато років займаються продажом ручок від найвідоміших світових брендів і дуже добре орієнтуються у питаннях підбору знаряддя письма для різних задач та людей. Усе різноманіття ручок можна подивитися на сторінці http://accessory.24k.ua/pens.html, де представлено більше тисячі оригінальних виробів. Що до юристів, то спеціалісти з 24K.ua дають наступні поради з вибору ручки.

1) Ручка для постійного використання
Якщо знаряддя для письма використовується дуже часто і бувають періоди, коли людина по декілька годин займається письмом, то треба обирати найбільш зручну модель. Така ручка повинна мати прогумовану частину, завдяки якій вона добре лежить у руці. Крім цього модель повинна мати ергономічні вигини, щоб пальці не втомлювалися підчас довгого письма, і не велику вагу. Бажано обирати кулькову або капілярну ручку, бо нею можна писати під будь-яким нахилом. Спеціалісти радять звернути увагу на кулькові моделі від Parker, Waterman та Cross. На відміну від дешевих аналогів, ці ручки відрізняються великою міцністю, легкістю письма і престижністю, якою повинен відрізнятись кожний професіонал своєї справи.

2)Ручки для підписання договорів та документів
Крім постійної роботи з заявами у юриста бувають переговори та процес підписання важливих документів. У такі моменти справжній професіонал повинен виглядати відповідно. Крім якісного ділового костюму треба приділяти увагу найдрібнішим деталям. Ручка – одна з таких деталей.  Кожній людини значно приємніше підписувати важливу угоду або документ дорогою та привабливою ручкою. Для таких ситуацій спеціалісти з 24k.ua радять підбирати пір’яні ручки люксових колекцій. Не треба дивитись на бренди Parker та Waterman. Це вироби не для таких подій. Краще зверніть увагу на ручки від Montegrappa та Visconti. З ними підпис буде приємною подією. Крім того клієнти будуть приємно вражені такою увагою юриста.

Кожний юрист повинен приділяти багато уваги кожній деталі. Його ручка – одна з цих деталей. Сподіваємося наша стаття допоможе вам у ваших юридичних справах.

Друкувати Юридичний помічник » Дайджест »
2 479 переглядів