Депутатське звернення про надання звіту головою виконкому і начальником ЖЕКу

 

Голові Рудненської селищної

ради Форманчуку І.

 Відповідно до п.10. ч.2.ст.19 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», та п.9.ч.2.ст.9 Регламенту Рудненської селищної ради, депутат селищної ради має право:

«вносити пропозиції про заслуховування на пленарному засіданні ради звіту чи інформації будь-якого органу або посадової особи, підзвітних чи підконтрольних раді, а також з питань, що віднесені до компетенції ради, інших органів і посадових осіб, які діють на її території».

 Просимо, на черговому пленарному засіданні Рудненської селищної ради:

1.Організувати та забезпечити надання звіту керівника ЖЕКу про стан справ ЖЕКу, роботу що була проведена в 2016 році, стан підготовки до ліквідації ЖЕКу в 2017 році, роботу із зверненнями мешканців та депутатів.

2.Забезпечити виступ голови виконкому селищної ради з інформацією про суми коштів що були витрачені на освітлення, ремонт доріг, встановлення дитячих майданчиків та інші соціальні проекти в 2016 році в розрізі виборчих округів.

3. Надати інформацію про статистику роботи виконкому:

  • присутність членів виконкому на засіданнях виконкому;
  • результати роботи членів виконкому за 2016 рік, поіменно;
  • кількість та результативність прийнятих рішень.

4.Організувати надання звітів членами виконавчого комітету селищної ради – директором школи та начальником ЖЕКу про роботу що була проведена ними як членами виконкому в 2016 році

5.Організувати надання інформації головою бюджетної комісії про стан виконання бюджету селища у 2016 році.

6.Забезпечити надання інформації головним бухгалтером з роз’ясненнями процедури нарахування та виплати зарплати та премій працівникам селищної ради в 2016 році та передбачені виплати в проекті бюджету на 2017 рік.

 

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»

в Рудненській селищній раді                                                                                 І.І.Балич

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 965 переглядів