Вимога до селищної ради змусити підрядника виправити неякісні роботи

Голові Рудненської селищної ради

Форманчуку І.

Зверненням №___ від _____ 2016 року ми наголошували на тому, що ямковий ремонт вулиць селища варто проводити не в кінці літа, або осінню, або ж приурочувати до чергових виборів, а підійти до цього важливого питання відповідально, та проводити ремонти в теплу пору року.

На наше звернення, селищною радою було організовано роботи по латанню доріг селища. Як нам вдалося зауважити, весною, літом на восени було засипано ями на асфальті на перехресті вулиць Огієнка-Шептицького-В.Великого, відрізок вул.В.Великого від Огієнка до Грушевськго, де-не-де вулицю Грушевського від В.Великого до Лисенка та перехрестя вулиць Шевченка – Нагірних. Наголошуємо саме на «так-сяк» – бо назвати ремонтом засипання ям не є правильним. Після першого ж снігопаду та перших приморозків в листопаді-грудні поточного року, ця засипка зійшла разом зі снігом, і потягнула з собою ще частину асфальту. Як наслідок – значні вибоїни на центральних магістралях селища Шептицького-В.Великого-Грушевського, не говорячи навіть про стан вул.Шевченка.

Риторичним є питання, а чи доцільно з таким підходом взагалі проводити ремонти доріг. Видається що хтось когось при цьому дурить, або влада селища громаду списуючи гроші, або підрядники, які проводили ремонт – владу селища, халатністю робіт та неякісними матеріалами. Хочеться вірити, що саме підрядник винен в неякісному ремонті доріг, через що відповідно до положень ст.858 Цивільного Кодексу України – підрядник несе відповідальність за неналежну якість роботи. Замовник має право, якщо інше не встановлено договором або законом, за своїм вибором вимагати від підрядника безоплатного усунення недоліків у роботі в розумний строк.

Повторно наголошуємо на тому, що ремонт доріг має проходити таким чином, щоб забезпечити найбільш комфортні умови пересування для приватного і громадського транспорту протягом усього року. Якість дорожнього покриття, чи якість відремонтованих частин дороги не має бути настільки  низькою, щоб після перших морозів на дорогах утворювалося безліч ям. Дороги мають бути безпечними для пересування! Натомість, поряд з усім безладдям на дорогах Рудно, найбільш кричущими є вибоїни на перехресті вулиць Шептицького-Б.Хмельницького. Це тільки в’їзд в Рудно, а вже будь-хто може побачити повну картину турботи влади селища про своїх мешканців та гостей, чи то пак, відсутність такої турботи. Вибоїни такі, що їх не можливо об’їхати без виїзду на смугу зустрічного руху. А це окрім дискомфорту для водіїв, пасажирів, транспорту, створює НЕБЕЗПЕКУ для всіх учасників дорожнього руху. Добре, що нещасних випадків від цього не відбулося.

Вимагаємо:

  1. Вжити заходів щодо негайного проведення ремонту магістральних вулиць селища саме в грудні 2017 року.
  2. Ініціювати, щоб підрядник, який провів неякісний ямковий ремонт вулиць селища в 2016 році провів негайне виправлення недоліків за свій рахунок.

Окрім вищенаведеного, просимо надати роз’яснення про причини по яким в 2016 році не проводилися роботи по ремонту дорожнього покриття вулиці Вербицького.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»

в Рудненській селищній раді                                                                                 І.І.Балич

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Громадські організації »
1 794 переглядів