Запит в селищну раду по оренді та нецільовому використанню землі

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

депутат Цілінський Володимир Борисович

адреса для листування: 79493, смт.Рудно, вул.____________

_____________________________________________________________________

 

Вих. №25

від 08.12.2016 р.

Секретареві Рудненської селищної ради Турчин Х.С.

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Прошу вас, відповідно до п.10 ст.49 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.1 та 2 ст.14 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» невідкладно надати мені належним чином завірені копії:

1. Договору оренди землі від 06.11.2006 р., зареєстрований у Львівському міському відділі Львівської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 13.11.2006 р. за №04:06:438:02520 кн.04-8, укладений між Рудненською селищною радою та фізичною особою-підприємцем Безділь Оксаною Ярославівною, згідно якого вона орендувала земельну ділянку загальною площею 2,5 га за адресою: м.Львів, Залізничний район, смт.Рудно, вул. Дитяча, провулок, 2.

Договору суборенди земельної ділянки укладений між фізичною особою-підприємцем Безділь Оксаною Ярославівною та ТзОВ «Юліан-Люкс» за №3266 від 21.11.2006 р., на земельну ділянку загальною площею 2,5 га за адресою: м.Львів, Залізничний район, смт.Рудно, вул. Дитяча, провулок, 2.

2. Договору про внесення змін до договору суборенди земельної ділянки укладений між фізичною особою-підприємцем Безділь Оксаною Ярославівною та ТзОВ «Юліан-Люкс» за №3266 від 21.11.2006 р., на земельну ділянку загальною площею 2,5 га за адресою: м.Львів, Залізничний район, смт.Рудно, вул. Дитяча, провулок, 2.

3. Документів (актів, рішень, розпоряджень) органів селищної ради смт.Рудно на підставі яких ТзОВ «Юліан-Люкс» здійснило будівництво котеджів в смт.Рудно по вул. Дитяча, провулок 2, та на підставі яких ТзОВ «Юліан-Люкс» оформило право власності на ці котеджі.

4. Документів (актів, рішень, розпоряджень) органів селищної ради смт.Рудно на підставі яких ТзОВ «Юліан-Люкс» на земельній ділянці з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування лікувально-оздоровчого комплексу (готельний комплекс, водолікувальниця, сауна, басейн) здійснило будівництво житлових котеджів в смт.Рудно по вул. Дитяча, провулок 2.

5. Документів якими селищна рада смт.Рудно запобігала нецільовому використанню суборендарем ТзОВ «Юліан-Люкс» земельного фонду селища.

 

Депутат Рудненської селищної ради

від виборчого округу №5                                                          В.Б.Цілінський

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Громадські організації »
3 027 переглядів