Звернення від громадської організації до депутатів міської ради

Начальникові управління природних

ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР

Коровайник С.С.

Голова постійної комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою

Білінському Є.Є.

Голові комісіх з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради

Карбовнику А.М.

Керівникам депутатських фракцій ЛМР:

Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Народного руху України

Політичної партії “Наша Україна”

Політичної партії “Удар”

Політичної партії “Україна Соборна”

Політичної партії ВО “Батьківщина”

Республіканської Християнської партії

пл.Ринок,1, м.Львів, 79000

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні панове міські посадовці та депутати!

Відповідно до Порядку денного пленарного засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання 23.10.2014 р. що розміщений на інтернет-сайті Львівської міської ради, питанням №109 зазначено «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3722».

Ухвала про яку йдеться – 3722 від 08.07.2010 р. це ухвала «Про затвердження переліку та меж скверів Сихівського району м.Львова». Аналіз даного документу показав, що він містить лише перелік і площу скверів, жодних меж скверів в цій ухвалі не зазначено, всупереч самій назві ухвали.

20 жовтня 2014 р. о 16,00 год. в приміщенні Сихівської рай адміністрації відбулася зустріч представників рай адміністрації з групою осіб, які називають себе по різному: то «група 109», то «хочемо сквер», то «ініціативна група «Проспект Червоної Калини». Метою зустрічі було обговорення питань пов’язаних з облаштуванням території, якій прагнуть надати статус скверу, між житловим будинком №105 та торговим центром «Зубра-центр» під №109 на просп.Червоної Калини.

07 жовтня 2014 р. нами було направлено запит до керівників депутатських фракцій ЛМР про надання інформації стосовно проведення благоустрою території навколо торгового центру «Зубра-центр», зі знесенням існуючих тимчасових споруд – торгових павільйонів. Відповідей на наш запит ми поки-що не отримали.

Отже, наскільки нам стало зрозуміло, питання №109 що винесене на порядок денний сесії призначеної на 23.10.2014 р. це якраз і є питання надання території між будівлями №105 та №109 по просп..Червоної Калини, та території перед торговим центром «Зубра-центр» статусів «сквер» та внесення їх в перелік та меж скверів Сихівського району м.Львова.

Таким чином, наше звернення буде стосуватися питання передчасності прийняття рішення про надання статусів «сквер» міжбудинковій території між будівлями №105 та №109 по просп.Червоної Калини та перед торговим центром «Зубра-центр», а також проведення благоустрою цих територій.

На території між будівлями №105 та №109 по просп.Червоної Калини починаючи з 20_ року здійснює свою діяльність в сфері громадського харчування фізична особа-підприємець Кульчицький Володимир Остапович. Юридична адреса кафе Кульчицького В.О. – м.Львів, просп.Червоної Калини 109. В кафе Кульчицького В.О. працює майже 50 чоловік, щодня в даному кафе культурно відпочиває близько ____ мешканців району. Кульчицький В.О. справно сплачує податки в місцевий бюджет та добросовісно працює на благо громади, свідченням чого є зокрема відсутність скарг на нього та його діяльність. Штучне створення з прохідної частини міжбудинкової території «скверу», при тому, що навколо є багато озеленених території: скверів, парків, в яких комфортно проводити час мешканцям району, призведе до знову ж таки штучного залучення на цю територію надмірної кількості осіб (як показав досвід останнього часу – осіб низького культурного рівня – осіб без постійного місця проживання та тих що зловживають алкогольними напоями), що в цілому може негативно відбитися як на роботі кафе так і на репутації закладу, а також негативно вплинути на людей, що в цьому кафе відпочивають.

Даний підприємець 01.07.2013 р. наказом №197 отримав від Львівської міської ради містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво торгового комплексу зі знесенням існуючої будівлі кафе.

На даний час, внаслідок дій окремих громадян мікрорайону «Сихів», які іменують себе «ініціативною групою», міська рада скасувала свій наказ №197 від 01.07.2013 р. Через це, Кульчицьким В.О. подано адміністративний позов в Галицький районний суд м.Львова до Львівської міської ради, з участю третьої особи: Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради про визнання рішення №501 від 10.07.2014 р. протиправним та його скасування. Дана справа №  461/8661/14-а станом на даний час розглядається судом.

Внаслідок того, що питання призначення території по просп.. Червоної Калини 105-109 носить спірний характер, до моменту вирішення спору судом передчасними та хибними можуть бути рішення депутатського корпусу про надання даній території статусу «сквер». Передчасність такого рішення може призвести до визнання його незаконним та необхідності застосування реституції, що в свою чергу призведе до нових протестів як громадян так і підприємців, понесення фінансових витрат міським бюджетом Львова, псування ділової репутації міських депутатів та службовців.

Також, щодо зміни статусу вищевказаних територій, то варто також звернути увагу на той, факт, що відбувається зміна цільового призначення земельних ділянок, через що це питання додатково має пройти певні процедури погодження. На даний час немає затвердженої місцевої програми та погодженого у встановленому порядку проекту по облаштуванню та благоустрою скверів, що зокрема підтверджує Департамент містобудування у своїх листах.

Ми, як громадська організація, яка представляє інтереси фізичних осіб як малих підприємців і як просто членів громади, ПРОСИМО:

  1. Зняти з порядку денного пленарного засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання 23.10.2014 р. питання №109 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3722», як таке, що носить передчасний характер.
  2. Відтермінувати винесення на порядок денний та на голосування питання про надання статусу «сквер» між будинкової території між будівлями №105 та №109 по просп.Червоної Калини до моменту вступу в законну силу рішення по справі 461/8661/14-а за позовом Кульчицького В.О. до Львівської міської ради, з участю третьої особи: Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради про визнання рішення №501 від 10.07.2014 р. протиправним та його скасування.
  3. В разі не можливості виконання п.1.та п.2. нашого звернення, – не підтримувати ухвалення питання №109 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3722».

З повагою, та сподіванням на позитивне вирішенні нашого звернення,-

Голова Правління громадської організації

«Львівська асоціація малого бізнесу»                                            І.М. Кузик

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Громадські організації »
2 931 переглядів