Депутатське звернення по передачі землі в оренду

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

79493, смт.Рудно, вул.Короленка, 1

депутат Цілінський Володимир Борисович

конт.тел.067-000-00-00

_____________________________________________________________________

 

Вих. №6

від 04 серпня 2017 р.

Голові селищної ради смт.Рудно

Форманчуку І.Б.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

ТзОВ «Юліан-Люкс» та інші особи неодноразово зверталися в селищну раду з заявами про передачу їм в оренду земельної ділянки площею понад 2 га за адресою смт.Рудно, вул. Героїв Крут (Дитяча, провулок 2), на якій на даний час є недобудовані котеджі, що належать їм на праві приватної власності.

З метою забезпечення прав  ТзОВ «Юліан-Люкс», громадян Загрудної та Белінкіна на користування їхніми будівлями, є потреба у впорядкуванні документації по земельній ділянці, що знаходиться під та навколо вище оговорених недобудованих котеджів.

Відповідно до ч.2.ст.124 Земельного Кодексу України: «Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, тобто не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі розташування на земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

Отже, селищна рада може надати заявникам ТзОВ «Юліан-Люкс», Загрудній та Белінкіну земельні ділянки в користування лише під їхніми будівлями, в межах норм передбачених ст.121 Земельного кодексу. Таким чином, вважаю за необхідне спільно з заявниками вжити заходів щодо підготовки нового пакету документів по землевідведенню саме таких площ землі.

З цього приводу, також буде доцільним зробити план детального планування території земельної ділянки в смт.Рудно, по вул. Героїв Крут, 13 (Дитяча, провулок 2), щоб чітко визначити межі земельних ділянок, переважне право на користування якими мають ТзОВ «Юліан-Люкс», Загрудна та Белінкін. Іншу землю можна передати в оренду чи продати за результатами конкурсу (аукціону), тим самим наповнивши бюджет селища.

 

Якщо селищною радою в подальшому буде прийнято рішення про передачу ТзОВ «Юліан-Люкс», Загрудній та Белінкіну земельних ділянок в оренду, то прошу врахувати наявність заборгованості по використанню вказаної землі в минулому, тому доречним буде передбачити в договорі оренди обов’язок сплати орендарями при підписанні договору оренди, орендної плати за перший місяць оренди і за 2 останні місяці оренди, а також розірвання договору в односторонньому порядку зі сторони селищної ради, при протермінуванні оплати більше ніж на 2 місяці.

 

 

Депутат від виборчого округу №5                                                  В.Цілінський

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 000 переглядів