Звернення депутатської фракції по ремонту дороги в смт.Рудно

 

Голові Рудненської селищної

ради Форманчуку І.

В бюджеті смт.Рудно 2016 року наявні кошти для проведення ремонту доріг.

Я показує практика останніх років, ямковий ремонт основної магістралі селища, що починається від залізно-дорожнього моста по вулиці Миру, та проходить вулицями Шептицького-В.Великого-Грушевського – Лисенка, проводиться в кінці літа або осінню, або ж приурочується до чергових виборів.

Вважаємо, що ремонт доріг має проходити таким чином, щоб забезпечити найбільш комфортні умови пересування для приватного і громадського транспорту протягом усього року. Якість дорожнього покриття, чи якість відремонтованих частин дороги є низькою, через що після зимового періоду на дорогах є безліч ям. Через це протягом усієї весни, літа та частини осені (тобто протягом більше половини року) мешканці  смт.Рудно змушені нищити свої транспортні засоби на руднівському бездоріжжі, чекаючи кінця літа чи осені, поки влада селища вирішить нарешті «залатити» ями на дорогах.

Очевидним, правильним і доцільним є проведення ямкового ремонту доріг саме на початку року, а не в його кінці. Додатковим аргументом для ремонту основної магістралі може бути також час перед Великоднього приготування, коли кожен з нас намагається привести свої господи та прилеглу територію в належний вигляд, проводять їх ремонти та покращення. Це саме мала б робити і селищна рада.

Просимо вжити заходів щодо проведення в квітні  2016 року, тобто до свята Великодня, ямкового ремонту вулиць Шептицького, В.Великого, Грушевського, Лисенка в смт.Рудно.

 

Окрім вищенаведеного, просимо надати роз’яснення про причини по яким на даний час не проводяться роботи по ремонту дорожнього покриття вулиці Вербицького.

 

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»

в Рудненській селищній раді                           І.І.Балич

 

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
4 701 переглядів