Депутатське звернення про облаштування освітлення під мостом

Вих. №___

від 06.12.2017 р.

Голові Рудненської селищної ради

Форманчуку І.

Депутатові Рудненської селищної ради Сольському Б.

 

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

На території виборчого округу депутата Сольського Б. є залізнодорожній міст по вул.Мазепи, вздовж річки. Під даним мостом здійснюється проїзд транспортних засобів та прохід пішоходами. Дорога, як і вся територія біля мосту з обох сторін та під мостом не облаштована вуличним освітленням.

Відповідно до п. 10.13 ДБН В.2.3-22-2009 «Мости та труби. Основні вимоги проектування.»:

На мостах, проїздах під ними, тунелях для пішохідного руху має бути передбачено освітлення в темний час доби у відповідності з ДБН В.2.3-4, ДБН В.2.3-5 та ДБН В.2.5-28.

Освітлювана зона включає споруду та підходи до неї на відстані не менше ніж 50 м.

Таким чином, є очевидним, що вказана мною ділянка дороги має бути забезпечена освітленням.

В 2017 року від мешканців мікрорайону «Старе Рудно» поступали пропозиції долучитися до робіт по освітленню. В т.ч. такі пропозиції озвучувалися на пленарних засіданнях сесій, поступали особисто депутату Сольському Б. Однак, в той час, як селищна рада просто не прийняла до уваги ініціативу мешканців, то депутат Сольський Б. взагалі її відхилив, мотивуючи відсутністю нагальної потреби в освітленні.

Якщо вам не відомо, то повідомляю, що протягом осені 2017 р., під даним мостом відбулося кілька нападів на людей з метою заволодіння їхнім майном. Отже, неосвітлена частина дороги сприяє розгардіяшу злочинних намірів недобросовісних осіб. Поряд з цим, кожен, хто не бере участі в покращенні ситуації, є мовчазним співучасником злочинів.

Наполегливо прошу вас:

– голову селищної ради: вжити заходів щодо освітлення проїзду під мостом по вул.Мазепи, та під’їзду до нього не менше ніж по 50 м. з кожної сторони;

– депутата Сольського Б.: провести зустрічі з ініціативними мешканцями району, які мали бажання долучитися до процесу освітлення, та залучити їх до цього процесу.

 

Депутат Рудненської селищної ради                                                 ________

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 110 переглядів