Зміна правил призначення субсидій з травня 2016 року

В управліннях соцзахисту чекають на нову хвилю прохачів субсидій. Пов’язано це із черговим зростанням комунальних тарифів. В нас виникають питання, – що ж змінилося, для людей, які хочуть вперше отримати таку допомогу.

Родини, які претендують на субсидії повинні звернутися по них вже зараз. Хто ж має електронний підпис – заяву та декларацію тепер може надіслати через Інтернет.

«Зважаючи на досвід попереднього року, треба організувати прийом заяв від громадян, щоб вони робили це раніше. Не починали оформлювати субсидію з початком опалювального сезону, а робити це вже сьогодні. Щоб потім не створювати ажіотажу», – наголосив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Водночас наприкінці квітня урядовці дещо відкоригували правила призначення субсидій. Насамперед змінили обрахування доходів для призначення комунальної знижки. Каже начальник міського управління соцзахисту Наталія Демкович: «Для підприємців змінилося, бо їм буде включатися більший дохід, аніж до 30 квітня. Для студентів, котрі були зареєстровані в окремих помешканнях, котрі не мали доходу і їм включався нуль при розрахунку, зараз буде включатися прожитковий мінімум».

Тепер субсидію призначатимуть тільки на опалювальний період. Хто ж отримає таку допомогу – пільги на комуналку вже не матиме.

http://www.lwr.com.ua

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 794 переглядів