Клопотання про залучення третьої особи в господарському процесі

Господарському суду Тернопільської області

46001, м. Тернопіль, вул. Кн.Острозького, 14-а

Судді Підгайський П.А.

По справі №123/456/14

За позовною заявою Приватної організації «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» в інтересах ТзОВ «УМІГ Мьюзік» до ФОП Чайківський Ю.Б. «Про

виплату компенсації у зв’язку із порушенням майнових прав суб’єкта авторського права»

Відповідача:   Фізичної особи-підприємця

Чайківський Юхим Борисович

46001, м.Тернопіль, вул.Загороди, 15/16

ЗАЯВА

про залучення до участі у справі третьої особи,

яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору

Позовні вимоги Приватної організації «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» в інтересах ТзОВ «УМІГ Мьюзік» ґрунтуються на тому, що я, як фізична особа – підприємець, що веде господарську діяльність в ресторані «У Чайка» по вул.Усусів, 15 в м.Тернопіль, не мав права використовувати музичний твір «My Bonni», оскільки не надав перевіряючій особі угод з відповідним правовласником, які дозволяють публічне виконання зазначеного твору, та без сплати авторської винагороди правовласникам.

Публічне виконання музичних творів в моєму ресторані відбувається на підставі договору №15/15 від 31.12.2013 р. (далі-Договір, копія додається), укладеного з ТОВ «ФАЙНА МУЗИКА ЗРАННЯ».

На виконання вищевказаного договору, мною було сплачено ТОВ «ФАЙНА МУЗИКА ЗРАННЯ» за забезпечення мого права на публічне виконання в своєму закладі об’єктів авторського та суміжного права (музичних творів), в період з 01.01.2014 р. по 31.12.2014 р. – 12356,00 грн. (копія документу що підтверджує оплату – додана до заперечень на позовну заяву). Таким чином, – я здійснив оплату за використання авторських та суміжних прав відповідних власників.

На даний час в мене немає точної та достовірної інформації про виконання ТОВ «ФАЙНА МУЗИКА ЗРАННЯ» своїх обов’язків за вищевказаним договором, оскільки кінцевий термін його виконання вказаний як 31.12.2014 р.

Відповідно до ст.27 Господарського процесуального кодексу України за клопотанням сторін до участі у справі може бути залучено третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, якщо рішення по справі може вплинути на їх права чи обов’язки щодо однієї із сторін.

Я вважаю, що до участі у справі №123/456/14 (за позовною заявою Приватної організації «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» в інтересах ТзОВ «УМІГ Мьюзік» до ФОП Чайківський Ю.Б. «Про виплату компенсації у зв’язку із порушенням майнових прав суб’єкта авторського права») необхідно залучити Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «ФАЙНА МУЗИКА ЗРАННЯ», оскільки його участь допоможе об’єктивно дослідити всі обставини справи та винести правомірне рішення, та саме рішення по справі може виплинути на їх права та обов’язки.

На підставі вищевикладеного, –

ПРОШУ:

  1. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАЙНА МУЗИКА ЗРАННЯ» (ЄДРПОУ 987654321, адреса: 00010, м. Буданів, пляц Пруса,15);
  2. Оголосити перерву в судовому засіданні для залучення третьої особи, та продовжити розгляд справи за її участі.

02.12.2014 р.                                                                        ФОП Чайківський Ю.Б.

 

avtor Володимир Цілінський

 

 

 

 

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
12 837 переглядів