Лист Франчайзі про недопустимість створення конкуренції

п. Нечипоренко Н.К.

Шановний пане Никифоре!

Відповідно до наявної у нас інформації, ви маєте намір здійснити придбання франшизи зі сфери громадського харчування, а саме відкрити заклад ресторанного господарства – “Терті пляцки”.

Нагадуємо вам, що на даний час ви є власником ресторанів, що працюють під нашою торговою маркою «Блін в кишені» в містах Персенківка, Козельники, Боднарівка, Сихів.

Відповідно до договорів комерційної концесії №4 від 15.05.215 р., №48 від 26.12.2010 р., №21 від 14.01.2010 р., на підставі яких працюють ваші ресторани «Блін в кишені» в вищезазначених містах, ви зобов’язані:

п.1.2. Договору: “не  брати участь та не мати будь-якого майнового інтересу, прямо або опосередковано через пов’язаних осіб, визначення яких надано в Податковому кодексі України в будь-якій іншій підприємницькій діяльності з використанням Системи в цілому або її елементів, що може конкурувати з діяльністю членів Франчайзингової мережі «Блін в кишені» та самого Франчайзера”.

Таким чином, на підставі договорів комерційної концесії на користування ТМ та промисловими зразками «Блін в кишені», ви не маєте права самостійно, або через пов’язаних з вами осіб, займатися будь-якою діяльністю в сфері громадського харчування. Через що звертаємо вашу увагу на недопустимість участі в проектах по відкриттю нових закладів харчування, на час поки діють договори комерційної концесії з нашою компанією.

У випаку порушення взятих на себе зобов’язань та ігнорування інформації з даного листа, ми змушені будемо розірвати договори комерційної концесії, що вказані вище, та відповідності до п.21.4 вищевказаних договорів вимагати від вас сплати неустойки в розмірі вартості африканського слона.

З повагою,начальник фірми “Блін в кишені”                                                                        І.І.Іваносян

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
1 726 переглядів