Судовий виконавець — ваш надійний захист в скрутних обставинах

Юридична система України, як і більшості країн світу, покликана гарантувати кожному громадянину чи юридичній особі надійний захист та дотримання її прав. Зважаючи на це, досить значна кількість громадян звертають до правоохоронних та судових органів, щоб захистити власні інтереси та відстояти права, котрі гарантуються національним чи міжнародним законодавством. Тим не менш, досить значна кількість людей та організацій в своїй практиці зустрічаються з тим фактом, що правоохоронні, а навіть судові органи підтвердили законність їх вимог, а справа не рушає з місця. В такому разі, приватний судовий виконавець здатний гарантувати своїм клієнтам надійну допомогу в тому, щоб ваші інтереси були захищені, а рішення судового органу виконане.

Сфери, в котрих послуги судового виконавця будуть корисними
Як підкреслювалося на початку статті, сьогодні приватні та юридичні особи можуть потрапляти у самі різні життєві та бізнесові ситуації. Зважаючи на це, послуги приватного виконавця у Києві, а саме Івана Жаботинського, розповсюджуються на багато сфер права та правочину. Клієнти мають змогу розраховувати на кваліфіковану юридичну допомогу судового виконавця в наступних випадках:

  • Примусове виконання прийнятих уповноваженими органами виконавчих документів.
  • Звернення стягнення на власні підтвердженні активи боржника.
  • Арешт виявлених активів боржника, котрі можуть бути направлені на виконання рішення.
  • Розшук різними законними способами боржника і його активів.
  • Оцінка рухомого й нерухомого майна боржника.
  • Реалізація майна боржника з ціллю виконання судового ухваленого рішення.
  • Обмеження особи, відносно якої прийняте судове рішення у праві виїзду за межі України.
  • Притягнення до адміністративної відповідальності фізичної чи юридичної особи за намагання ухилитися від виконання призначених судом вимог виконавця.
  • Примусове входження до житла боржника з ціллю виконати прийняте рішення суду.

Перелічені випадки є досить серйозними, щоб намагатися їх виконати без кваліфікованої юридичної підтримки. Справа в тім, що у випадку, коли особа зробить неправомірні дії, навіть при наявності судового рішення чи підтвердженні власних прав, вона може нести відповідальність перед законом. Приймаючи це до уваги, більшість кваліфікованих та досвідчених юристів наполегливо радять звертатися за послугами до судового виконавця.

Як розібратися у важкій ситуації
Для людей, котрі не мають спеціалізованої освіти, юридичні тонкощі можуть бути складними для розуміння. Щоб правильно оцінити певну ситуацію, а також знайти оптимальний вихід з неї, слід отримати достовірну інформацію. Можна підписатися на канал, котрий присвячений різним тонкощам стосовно послуг судового виконавця, а також отримати професійну консультацію фахівця.

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
1 195 переглядів