Запит в міську раду від СПД чому не укладено договір оренди землі під МАФ

Першому заступникові міського голови Львова

Синютці О.М.

Директору департаменту економічної політики ЛМР

Кулинич І.В.

Депутату ЛМР

Лещишину І.Я.

пл.Ринок,1, м.Львів, 79000

ЗАПИТ

Ухвалою ЛМР від 20.03.2014 р. №3190 затверджено Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові.

П.5. Ухвали №3190 уповноважує управління природніх ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування продовжити на 1 рік, терміном до 30.12.2014 р. договори оренди землі для розміщення тимчасових споруд, перелічених в додатках 3-8.

У додатку №6 «Перелік тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Сихівському районі м. Львова» під №245 вказується: «ПП «Макрус Вест» просп. Червоної Калини, 109 площею 56 м». Дане підприємство має 2 тимчасові споруди однаковою площею за однією адресою, а даним додатком та ухвалою вказується лише 1 тимчасова споруда. Поряд з цим, навіть на розміщення тієї тимчасової споруди площею 56 м. на просп. Червоної Калини, 109, яка включена в додаток №6, ПП «Макрус Вест» не отримував жодних пропозицій щодо продовження договору оренди землі, робочого варіанту такого договору чи додатку до вже існуючого договору.

П.7. Ухвали №3190 зобов’язує суб’єктів підприємницької діяльності привести у термін до 30.10.2014 р. всю необхідну документацію на розміщення тимчасових споруд у відповідність до Положення про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові.

З моєї сторони вчинені всі необхідні дії спрямовані на продовження договірних відносин, чого не проглядається зі сторони міської влади. Таким чином, своєю бездіяльністю департаменти економічної політики та містобудування самі порушують п.5. ухвали №3190 та призводять до того, що з моєї сторони всупереч моїй волі та без наявності будь-якого бажання теж унеможливлюється виконання п.7 даної ухвали.

Ухвала №3190 є законною, не була оскаржена повністю чи частково, продовжує свою дію, через що підлягає неухильному дотриманню усіма суб’єктами, яких вона стосується.

Я не володію достовірною інформацією, про те, чи були чи не були продовжені договори оренди землі для розміщення інших тимчасових споруд, перелічених в додатках 3-8 ухвали №3190, однак на розміщення тимчасової споруди площею 56 м. на просп. Червоної Калини, 109 ПП «Макрус Вест» департамент містобудування договору оренди землі не уклав, через що, –

ПРОШУ:

  • надати пояснення, чому департаментом містобудування, станом на 03.11.2014 р. не вчинено дій по укладенню договору оренди земельної ділянки на розміщення ПП «Макрус Вест» тимчасової споруди площею 56 м. на просп. Червоної Калини, 109 у м.Львові.

Відповідно до ч.1.ст.20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», відповідь на мій запит прошу надати у 5-денний термін з моменту його отримання.

Директор ПП «Макрус Вест»                                                І.Кузик

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
3 020 переглядів