Заява в орган опіки і піклування про участь в судовій справі

Органу опіки і піклування Залізничної райадміністрації

79022, м. Львів, вул. Виговського, 34.

  Аристократ Оксани Іванівни

79493, м.Львів-Рудно, вул.Бузкова,3

 

ЗАЯВА

 В Залізничному районному суді м.Львова (79013, м.Львів, вул.С.Бандери,1) розглядається справа №462/422/14-ц за позовом Гаврик В.І. до Аристократ О.І. про поділ житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться за адресою: смт.Рудно, вул.Бузкова, 3.

В будинку, в якому позивач Гаврик В.І. просить виділити їй в натурі частину житлового будинку, проживає малолітня дитина (що є правнучкою Гаврик В.І. та одночасно внучкою Аристократ О.І.) – Садова Олена Дмитрівна, 25.12.2007 р.н. (копія довідки виконавчого комітету Рудненської селищної ради №1 від 05.03.2016 р. додається).

Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» визначає, що:-         Неприпустиме зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час вчинення будь-яких правочинів щодо жилих приміщень (ч.2.ст.12 Закону).-         Для вчинення будь-яких правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування (ч.4.ст.12 Закону).

Таким чином, виділення в натурі частини житлового будинку, в якому проживає малолітня дитина може відбуватися лише при наявності попереднього дозволу органу опіки і піклування.

 

Смт. Рудно відноситься до адміністративного відання Залізничного району м.Львова, та підпорядковується Залізничній рай адміністрації. На Залізничну райадміністрацію м.Львова покладено виконання функцій органу опіки та піклування на території району.

На даний час, органом опіки та піклування Залізничного району не було надано дозволу Гаврик В.І. та Аристократ О.І. на поділ будинку по вул.Польовій, 3 в смт.Рудно.

Вирішення в суді справи про поділ будинку, в якому проживає малолітня дитина, без участі органу опіки і піклування, є порушенням прав дитини, що є неприпустимим, відповідно до чинного законодавства України, оскільки такі дії в подальшому можуть призвести до того, що малолітня дитина зможе залишитися взагалі без місця проживання.

Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що винесення рішення по даній справі вплине на права дитини, а також на права і обов’язки органу опіки і піклування Залізничної райадміністрації, тому прошу вас долучитися до участі у справі №462/422/14-ц (за позовом Гаврик В.І. до Аристократ О.І. про поділ житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться за адресою: смт.Рудно, вул.Бузкова, 3, суддя по справі – Румілова Н.М.) в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача. Розгляд справи призначено на 11,00 год., 06 квітня 2016 року.

 10.03.2016 р.                                                                         Аристократ О.І.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
4 014 переглядів