Зразок пропозиції бюджетній комісії

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

79493, смт.Рудно, вул.Короленка, 1

ПОСТІЙНА КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ

_________________________________________________

Вих. №2

від 21.12.2015 р.

Голові постійної бюджетної комісії

п.Турчин Х.

Відповідно до загальновідомої в смт.Рудно інформації, офіційний інтернет-сайт Рудненської селищної ради не може повноцінно працювати, оскільки окрім інших причин, в бюджеті селищної ради не передбачено витрат на утримання даного ресурсу. Окрім того, чинне законодавство України вимагає, починаючи з 26.01.2016 р. опубліковувати рішення ради в день їх прийняття, в доступних для ознайомлення громадян ресурсах, через що інтернет-сайт повинен працювати безперебійно.

На засіданні Постійної комісії законності, депутатської діяльності та етики, що відбулася 17.12.2015 р., комісією було розглянуто питання, і прийнято одноголосне рішення, про необхідність звернення до вас з пропозицією передбачення в бюджеті селища на 2016 рік кошти на утримання та обслуговування офіційного інтернет-сайту Рудненської селищної ради.

З метою виконання вимог чинного законодавства України, а також очікувань та побажань громадськості, щодо прозорості дії влади, пропонуємо вам вжити заходів, щодо передбачення в бюджеті селища на 2016 рік коштів на утримання та обслуговування офіційного інтернет-сайту Рудненської селищної ради.

Голова постійної комісії законності,

депутатської діяльності та етики                                     В.Б.Цілінський

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 093 переглядів