Заява (розписка) про відсутність претензій на ведення будівництва по-сусідству


Я, Квадро Інокентій Савович, що проживаю за адресою: м.Львів, вул.Похлюпна,15, паспорт серія номер ким і коли виданий, ІПН, що є власником (користувачем) земельної ділянки (кадастровий номер та адреса) суміжної з земельною ділянкою (кадастровий номер та адреса), що належить на праві власності Нечипоренко Никифору Калістратовичу, та власником (користувачем) житлового будинку за адресою: м.Львів, вул.Похлюпна, 15, суміжного з житловим будинком у м.Львів, по вул.Похлюпна,17, що належить на праві власності Нечипоренко Никифору Калістратовичу, не заперечую проти реконструкції Нечипоренко Никифором Калістратовичем його житлового будинку за адресою м.Львів, вул.Похлюпна,17, за умови дотримання даним громадянином наступних умов:

–          Даний реконструюваний житловий будинок буде простягатися вздовж межі наших земельних ділянок.

–           Даний реконструюваний житловий будинок буде розміщений впритул, по всій довжині, до мого будинку,

–          Стіна, що розмежовуватиме суміжні будинки (брандмауер) буде виходити на висоту не менше 0,6 м. від найвищої точки даху житлового будинку, що буде вищим, та буде виготовлена за рахунок Нечипоренко Никифора Калістратовича.–          Даний реконструюваний житловий будинок буде висотою 1,5 поверхи (1 поверх та мансарда).

–          Щороку за 1 тиждень до Великодня Нечипоренко Никифір Калістратович, коситиме мені газон, фарбуватиме вапном дерева в саду, та даруватиме мені крашанку.

Я погоджуюся з тим, що проведення реконструкції при дотриманні вищевказаних умов, а також чинних ДБН, жодним чином не порушить мої права та інтереси. Претензій до Нечипоренко Никифора Калістратовича та членів його сім’ї, при виконанні вищевказаних умов не маю, та зобов’язуюсь не мати в майбутньому, будь-яких компенсацій не потребую, та зобов’язуюсь не вимагати в майбутньому.

Дата      підпис  ініціали прізвище

Дана заява складена в моїй присутності дата за адресою, та підписана особисто гр.Квадро Інокентієм Савовичем. Особу гр. Квадро Інокентія Савовича та його дієздатність перевірено. Підпис гр.Квадро Інокентія Савовича – посвідчую.

Начальник жеку підпис ініціали прізвище дата

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
3,770 переглядів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.