Наскільки реально провести реєстрацію підприємства швидко й без турбот?

Громадяни, котрим приходилося відкривати або ж закривати власну справу, добре знають, що дуже часто реєстрація підприємства вимагає досить багато часу та зусиль. Проте, іноді виникають випадки, коли у фізичної чи юридичної особи практично немає можливості чекати тижнями або навіть місяцями, щоб відповідні державні органи зареєстрували підприємство та видали папери, котрими підтверджувалося б право особи на ведення тієї чи іншої діяльності.

Фізична чи юридична особа має можливість максимально прискорити етапи реєстрації підприємницької діяльності в разі звернення до спеціалізованих державних чи приватних установ, діяльність котрих зосереджується саме на наданні професіональних послуг відносно державної реєстрації підприємницької діяльності. Практика свідчить, що людей чи організації спонукають скористуватися послугами посередників найчастіше три ситуації:

  1. Брак часу для планової та поетапної роботи над реєстрацією підприємницької діяльності.
  2. Недостатній досвід та кваліфікація, щоб правильно оформити всі необхідні папери та подати їх в державні установи.
  3. Певні труднощі та незручності, котрі можуть бути пов’язаними з реєстрацією певного підприємства, на певну особу чи окремий вид діяльності.

Існує велика кількість різноманітних нюансів та підводних каменів, з котрими особа зтикається під час процедури реєстрації. В разі, коли людина не має необхідного досвіду, або ж її знання у цьому питанні досить обмежені, важко приймати правильні рішення та обирати грамотну стратегію. Наслідки непрофесійного підходу до процесу реєстрації можуть бути дуже різними: від затягування часу, необхідного на про ходження повної процедури, до відмови у реєстрації внаслідок помилок у документації або процесуальних зловживань.

Процедура реєстрації нового підприємства, або перереєстрації вже існуючої юридичної особи має велике значення для подальшої законної діяльності. Слід вирішити велику кількість питань, кожне з яких здатне вплинути на всю подальшу комерційну або ж некомерційну діяльність юридичної особи.

На етапі реєстрації, власникам та учредителям майбутнього підприємства необхідно обрати найбільш підходящу форму власності, визначитися з видом зайнятості та обрати максимально підходящу для себе систему оподаткування. Приведені, та їм подібні питання, здатні мати великий вплив на всю подальшу діяльність підприємства, його законність та прибуток. Враховуючи все вищесказане, можна сміливо константувати, що до процедури реєстрації нового підприємства слід підходити ретельно, збалансовано та професійно.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
1 600 переглядів