Лист в міську раду по зняттю вивіски

Директорові КП «Адміністративно-технічне управління»

79012, м.Львів, вул.Сахарова,42

 

23.04.2015 р. працівниками відділу оперативного реагування Вашого КП було вжито заходів щодо демонтажу вивіски нашого підприємства (кафе «Файні коні»), за адресою: м.Львів, пасаж Міколяша, 25. Однак, документи про демонтаж були оформлені не належним чином, через що дії по демонтажу були призупинені.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п.9.2 та п.9.3 Рішення ЛМР № 692 від 22.07.2011 р. «Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м. Львові» (з наступними змінами), – «Власникам самовільно встановлених вивісок, скеровуються вимоги уповноваженого органу від власника… про усунення допущеного порушення. Термін, вказаний у вимозі робочого органу, не може становити менше 15 та більше 30 днів. Вивіски, власники яких не виконали у встановлений термін вимог уповноваженого органу про добровільний демонтаж …вносяться до наказу на примусовий демонтаж».

Таким чином, попередньо, Ваша установа мала б направити на адресу нашого закладу вимогу про добровільне зняття вивіски, і лише після спливу встановленого терміну (15-30 днів) наданого на добровільне виконання вимоги, провести примусовий демонтаж.

Ми не отримували від Вашого підприємства жодних вимог, які б стосувалися правомірності розміщення нашої вивіски, через це вважаємо дії ваших співробітників не коректними, та такими що вчинені всупереч вимогам Рішення ЛМР № 692 від 22.07.2011 р. (з наступними змінами), тобто з перевищенням службових повноважень. В подальшому, в разі повторного порушення Вашим підприємством вимог Рішення ЛМР, ми змушені будемо оскаржувати дії посадових осіб Вашого підприємства в вищестоящу інстанцію, та в прокуратуру.

При наявності підстав для демонтажу нашої вивіски, просимо повідомити нас у встановленому порядку.

Директор ТОВ «Рябий пес»                 Н.К.Нечипоренко

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
2 602 переглядів