допомога на дітей у 2015

Добрий день!У мене двоє дітей!Одна дитина народилася у грудні 2012,а друга у вересні 2014.На першу я ще отримувала нормально гроші,потім була доплата по 130 ,а за пару місяців припинили її платити,і це ще до 01.07.2014.А потім почала отримувати лише 830 або 800грн.А тепер отримую тільки по 800 грн,на кожну.Скажіть будь-ласка,чому так виплачують мало,чи повинні ще бути за першу дитину до трох років по 130 грн,і чи тепер за новим законом,про допомогу на діти з 01.01.2015 потрібно доносити ще якісь довідки про доходи,чи не потрібно?Потрібна допомога професіонала!!!

Відповідь юриста:

25 червня 2014 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до “Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”, які вступили в дію 01.07.2014 року. Згідно внесених змін скасовано допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Залишено допомогу до досягнення лише першою дитиною трирічного віку в розмірі 130грн., але виплачується вона лише після припинення виплати допомоги при народженні першої дитини (тобто після досягнення дитиною 2-річного віку). З цих підстав з липня 2014 року Вам перестали випачувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Таким чином, на першу дитину до досягення нею 2-річного віку Ви повинні були отримувати допомогу при народженні дитини, а потім будете отримувати по 130грн. до досягнення нею 3-річного віку. На другу дитину будете продовжувати отримувати лише допомогу при народженні дитини (860грн.).
Довідки про доходи носити не потрібно, оскільки перерахунок допомоги з урахуванням доходу не передбачено в новій редакції вказаного Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
3 546 переглядів
1 комментарий
  1. Добрий день. Я пішла в дикретну відпустку з ЦЗ. Мені дали довідку що буду здійснювати догляд за дитиною до3х років. Я її віднесла в УП і СЗН. Мені нарахувала 831 грн з копійками. Я пішла до них взяти повідомлення стосовно цієї виплати. Вони його загубили. На моє запитання чи це була разова виплата чи ще будуть сказали буду отримуаати що місяця до 2х років дитині. В наступному місяці не отримала. Скажіть будь ласка я буду отримувати що місяця чи то була разова допомога.

Comments are closed.