Отримання субсидії

Доброго дня. Хотіла би виясити таке питання. Субсидія була призначена на опалювальний період 2014-2015 року. В цей період я стояла на обліку в центрі зайнятості і отримувала допомогу по безробіттю. Чи буде мені призначена субсидія, якщо я знімусь з обліку в центрі зайнятості (пройшов рік) і не влаштуюсь на роботу. В квартирі прописано двоє, я мені 28 років і моя дочка 4 роки.

Відповідь юриста:

Доброго дня. До кінця квітня субсидії не надаються особам, які не працюють і не перебувають на обліку в службі зайнятості як такі, що шукають роботу. З 1 травня 2015 року цю норму буде скасовано, тобто навіть безробітні, які не стоять на обліку в службі зайнятості, зможуть отримувати субсидії.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
2 254 переглядів
1 комментарий
  1. Добрий день! Скажіть будь даска, ми оформили дом купівлі-продажу 07.11.2014 року, раніше оформлений він був на свекруху, на субсидію я подала 3 грудня 2015 року, але свекруха державний службовець і не показала продаж дому в декларації в податкову за 2014 рік, але її визвали в податкову потім і їй нотаріус дав довідку, що ми повинні розплатитись з нею в 2015 році, на нас це не вплине?

Comments are closed.