Приватизація земельноі ділянки

користуюсь землею вже давно (більше 20 років) на межі ціеі ділянки е будинок на який е право власності чи е можливе право на надання мені ціеі землі бо на неі ще немаю документів а хочу х віробити куди звертатися завчасно вам дякую мій телефон 0676098242 інвалід 2 групи

Відповідь юриста:

Доброго дня. Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин України має право на безоплатну передачу йому у власність землі у розмірах, визначених Земельним кодексом. Зокрема, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара, а також для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара.
Для початку Вам потрібно подати заяву до сільської, селищної, міської ради або до відповідних районних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій заяви про безоплатну передачу земельної ділянки в приватну власність за місцем розташування земельної ділянки. Після надання згоди на приватизацію та дозволу на вироблення технічної документації Вам необхідно буде виробити технічну документацію на землю (необхідно звертатись до управління земельних ресурсів). Після вироблення технічної документації та її погодження отримаєте Державний акт на земельну ділянку.
Відмову у проведенні приватизації можна оскаржити до суду.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
3 166 переглядів