Депутатське звернення по облаштуванню цвинтаря

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

депутат Цілінський Володимир Борисович

адреса для листування: 79493, смт.Рудно, вул.____________-

конт.тел._______________

_____________________________________________________________________

Вих. №20

від 30 червня 2016 р.

 

Голові Вороцівської сільської ради

п.Перун І.М.

81086, Львівська обл., Яворівський р-н, с. Вороців, вул. Миру

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Шановна Ірино Михайлівно!

 

В смт.Рудно, що межує з Вороцівською сільською радою, є труднощі з місцями для поховання померлих мешканців, оскільки територія селищного кладовища вичерпала свій ресурс. Вільних земельних ділянок, на яких можна було-б облаштувати селищне кладовище на території селища немає. Через це є потреба в пошуку вільних земельних ділянок на території сусідніх адміністративних одиниць.

 

Відповідно до п.1.ч.2.ст. 11, ст.13 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу надати мені наступну інформацію:

  1. Чи зверталися протягом 2010-2016 років в Вороцівську сільську раду представники Рудненської селищної ради, представники громадських організацій чи громадські активісти, з питаннями пов’язаними з виділенням на території Вороцівської сільської ради земельної ділянки для облаштування цвинтаря для мешканців смт.Рудно.
  2. Якщо такі звернення були, то від кого і коли такі звернення надходили, та якою була зворотня реакція Вороцівської сільської ради.
  3. Якщо вищевказаних звернень не надходило, по прошу повідомити який перелік документів необхідно подати в Вороцівську сільську раду, для того щоб було розглянуто питання про можливий пошук та виділення земельної ділянки під цвинтар, для потреб мешканців смт.Рудно.

 

З повагою, депутат

Рудненської селищної ради                     В.Б.Цілінський

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 332 переглядів