Субсидії в зимовий період

Якщо мій син зареєстрований в моєму будинку, зарплата його становить 500 гр. В зимовий період він використовуватиме не більше 200 кубів по лічильнику, світла 140кв., води 5 куб теж по лічильнику. Скільки він буде приблизно платити за ком. послуги?

Відповідь юриста:

Доброго дня. Ви вказали тему “Субсидії” – тому я розумію, що Вас цікавить розмір оплати комунальних послуг з врахуванням можливих субсидій. Проте у Вашому питанні недостатньо даних для визначення можливого розміру субсидій (відсутня площа будинку, кількість осіб і інші дані). Окрім того, до наступного зимового періоду можуть змінитися як тарифи на комунальні послуги, так і сам порядок призначення та надання субсидій. Враховуючи викладене, у мене відсутня можливість надати вичерпну відповідь на Ваше питання.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
3 363 переглядів
1 комментарий
  1. Вітаю. У мене таке питання: якщо по субсидії на місяць надали 400 кубів газу, чи обов’язково ці куби випалювати? Якщо ми використаємо менше (адже наразі тепла зима), чи не буде це підставою для зменшення ліміту для наступного разу? Дякую.

Comments are closed.