Чи слід користуватися адвокатськими послугами, вирішуючи судові суперечки?

В наші часи багато фізичних та юридичних осіб змушені звертатися до судових органів, щоб захистити власні інтереси та відстояти добру репутацію.

Багато компаній мають у своєму штаті кваліфікованих юристів, котрі спроможні захистити їх інтереси у судових та інших державних органах. Втім, слід зазначити, що далеко не в кожній компанії передбачена вакансія юриста, тим більш, переважна більшість громадян не мають юридичної освіти. В такому випадку виникає закономірне питання: чи слід звертатися за послугами кваліфікованого спеціаліста в адвокатській справі, чи це буде марною тратою коштів і можна успішно вирішити будь-яке питання власними силами?

Сьогоднішня законодавча база надзивичайно об’ємна – нею регулюються фактично всі сторони суспільно-побутового життя. Окремій людині може бути дуже важко, а підчас і неможливо, самостійно розібратися у безлічі законодавчих вимог та обмежень, котрі слід приймати до уваги в кожному окремому випадку. В такому разі, адвокатські послуги у Львові, як і у будь-якому іншому місті країни, будуть найліпшим виходом в скрутній ситуації.

Кваліфікований адвокат – це набагато більше ніж обізнаний та практикуючий юрист. Адвокатська справа, окрім доброго знання законодавчої бази, потребує певного хисту та, можна сказати, в певній мірі творчого підходу до вирішення кожного питання. Практика свідчить про те, що в багатьох випадках до одного й того ж питання, або ситуації, можна віднести положення різних законодавчих актів чи окремих законів. Від правильного вибору законодавчої бази, на котрій спеціаліст буде будувати захист свого підопічного, значною мірою залежить результати всього процесу – чи то буде виграшна справа, чи програшна.

Досвідчений та сумлінний адвокат не тільки вміє правильно оцінити факти та знайти найліпший вихід зі скрутного питання, в багатьох випадках він проводить самостійне розслідування, завдяки якому, з’являється можливість залучити додаткові факти чи покази свідків, котрими доказується невинуватість його підзахисного, або ж вдається звести до мінімуму вину і негативні наслідки.

Інколи, людей потрапивши в важке становище, зупиняє досить дорога ціна адвокатських послуг і вони намагаються вирішувати питання власними силами. Насправді ж, вартість послуг кваліфікованого спеціаліста, професіонала своєї справи, буде виграшною для замовника завдяки добрим наслідкам співпраці з адвокатом. Обираючи професіонала, з котрим співпрацювати, важливо знайти такого адвоката, котрий має позитивний досвід у вирішенні подібних питань – тоді є всі передумови для надії на позитивний результат.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
1 903 переглядів