Легальна робота в Польщі: до кого звертатись?

Якщо вас цікавить робота в Польщі для жінок або чоловіків, перш за все, необхідно знайти хорошу кадрову агенцію. Там вам покажуть актуальний перелік вакансій від роботодавців. Після підписання договору з таким роботодавцем ви зможете будете впевнені: легальна робота в Польщі для вас забезпечена. Відповідно, ви нічим не будете ризикувати та поїдете на роботу в Європі з хорошою оплатою праці.

Підбір вакансії

Для початку вам необхідно зорієнтуватися з вакансією. Для цього необхідно знайти хороше кадрове агентство, адже пошук роботи самостійно через Інтернет є небезпечним. Оскільки вам необхідна легальна робота в Польщі, ви можете звернутися до кадрової агенції – наприклад, Visa Pro. Досвід цієї компанії на ринку таких послуг чималий, тому ви можете бути впевнені в отриманні хорошого робочого місця. Це може бути як робота в Польщі для жінок, так і для чоловіків або сімейних пар, якщо необхідно.

Працевлаштування в Польщі можливе: в готелі, в теплицях, на будівництві, заводі, залізниці, зборі полуниці, складах, СТО, фабриці, фермі,

Якщо ви претендуєте на вакансію без знання мови, роботу ви також зможете отримати без проблем. Проте більш кваліфікована робота потребує знання польської та буде відповідно оплачуватись.

Ви можете знайти легальну роботу в Польщі практично у будь-якому з міст, в тому числі у Перемишлі, Варшаві, Лодзі, Вроцлаві, Щецині, Любліні, Ченстохові, Познані, Ополе, Кракові, Зелені Гурі, Катовіце, Гданську. У будь-якому місті ви зможете підібрати хороше робоче місце.

Відкриття візи та поїздка на роботу

Пам’ятайте, що вам необхідно буде відкрити робочу візу в Польщу, щоб отримати офіційну роботу по контракту. Спеціалісти кадрової агенції Visa Pro допоможуть вам підготувати весь пакет документів, необхідний для успішного отримання візи. В тому числі, кадрова агенція може допомогти у відкритті національної візи, робочої візи, туристичної візи, гостьової візи, візи для студентів або візи для закупів. Які подальші дії після успішного отримання візи? Ви можете їхати за кордон та займати свою посаду, починаючи з дати, вказаної у контракті з роботодавцем.

Важливий нюанс – представники Visa Pro будуть підтримувати з вами зв’язок як перед поїздкою, так і безпосередньо після прибуття на місце. Особливо це стосується роботи в Польщі для жінок. У разі, якщо обрана вами посада не буде відповідати вашим очікуванням, ви зможете змінити роботу в ЄС, звернувшись до агенції. Також можливе продовження трудового договору, якщо робота сподобалась та ви маєте бажання продовжувати на ній працювати. Всі ці нюанси обговорюються персонально з кожним клієнтом.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
3 015 переглядів