Позов про розлучення

До Галицького районного суду м. Львова

79034, м.Львів, вул.Чоловського, 2.

ПОЗИВАЧ:

Козак Галина Михайлівна

79000, м. Львів, вул.Федоренка, 36 кв.27.

ВІДПОВІДАЧ:

Козак Володимир Володимирович

79000, м.Львів, вул. Лазнева, 10, кв.46.

На підставі ч.2 ст. 110 ЦПК України, позов пред’являється за зареєстрованим місцем проживання позивача, який має на утриманні малолітню дитину.

 

П О З О В Н А  З А Я В А

про розірвання шлюбу між подружжям

 25 листопада 2009 року між мною та відповідачем – Козаком Володимиром Володимировичем 03 грудня 1978 р.н., був укладений шлюб, який зареєстрований міським відділом реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис № 14.

За час перебування в шлюбі, в нас народилися спільні діти – Козак Надія Володимирівна, 15 липня 2010 р.н., Козак Вікторія Володимирівна 16 липня 2011 р.н. та Козак Віра Володимирівна, 17 липня 2012 р.н.

Під час шлюбу в нас зіпсувалися стосунки через різні погляди на ведення спільного господарства, процес виховання дітей, та на сімейне життя. Постійні суперечки переходили сварки та припинення подружнього співжиття. У зв’язку з цим, шлюбні стосунки були фактично припинені в липні 2015 р. З цього ж часу ми почали жити окремо, я зі своїми батьками та дітьми по вул. вул.Федоренка, 36 кв. 27 в місті Львів, а відповідач зі своїми батьками в м.Пустомити.

Наші спільні діти є ще маленькими і багато речей не розуміють, але в подальшому факт окремого проживання батьків, участь у вихованні лише матері, та відсутність батька, як чоловічої складової у вихованні,  може суттєво вплинути на їх психіку, погляди на життя, в тому числі на шлюб та формування світогляду, особливо, щодо відносин в родині між чоловіком та жінкою, які є основою в будь якої сім’ї.

В результаті спілкування з відповідачем, ми прийшли до висновку, що розлучення це єдиний вихід для нас побудувати нове щасливе життя, та зберегти нормальне бачення про сім’ю наших спільних дітей, тим більше відповідач підтримав розірвання зі мною будь-яких стосунків.

За наведених обставин наш з відповідачем шлюб носить лише формальний характер, примирення з відповідачем та збереження нашої сім’ї  є неможливим. Сім’я фактично розпалась, в зв’язку з чим виникла необхідність в юридичному оформленні нашого розлучення. Переконана, що подальше спільне життя і збереження шлюбу неможливі. Майнових спорів між нами немає. Шлюб ми розриваємо вперше.

У відповідності до ч.3 ст. 105 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Крім того, керуючись ч.1 ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. Оскільки укладання шлюбу здійснюється на засадах взаємної любові та поваги, то збереження подружніх відносин неможливо, якщо втрачена їх основа. Тому вказана вище норма закону надає мені право звернутись до суду з відповідним позовом, в якому вимагати розірвання шлюбу.

Підстави, які б перешкоджали звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу, передбачених ст. 110 Сімейного кодексу України, зокрема таких як вагітність або ж недосягнення нашою спільною дитиною одного року, – відсутні.

Тому вважаю за необхідне, на підставі ст. 112 Сімейного кодексу України, просити суд постановити рішення про розірвання шлюбу, оскільки наше подальше спільне життя як подружжя є неможливим, а збереження шлюбу суперечить як моїм інтересам так і інтересам наших неповнолітніх дітей.

Крім того, наші спільні діти, що були народжені за час шлюбу проживають та будуть проживати зі мною, про що Відповідач не заперечує.

При таких обставинах, на підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 3, 64, 118, 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, ст. 105, 110, 112, Сімейного кодексу України, –

 П Р О Ш У :

  1. Шлюб між мною – Козак Галиною Михайлівною, та відповідачем – Козаком Володимиром Володимировичем, зареєстрований 25 листопада 2009 року міським відділом реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції, актовий запис № 14 – розірвати.

 

ДОДАТКИ:

  1. Копія свідоцтва про укладання шлюбу.
  2. Копії свідоцтв про народження дітей.
  3. Копія паспорта позивача.
  4. Копія ІПН позивача.
  5. Квитанція про сплату судового збору за подання позовної заяви до суду.
  6. Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

 

18 травня 2016 року

Позивач                                                   Г.М.Козак

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 465 переглядів