Заява та проект рішення про участь в мікропроекті на освітлення

Голові селищної ради смт.Рудно

Форманчуку І.Б.

 

Ігоре Борисовичу!

 

12 січня 2016 року Львівська обласна рада своїм рішенням №52 затвердила «Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки.

Дана Програма зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів. Її суть – активізація громад при реалізації соціально значимих проектів за підтримки актуальних мікропроектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам.

З метою покращення соціальної інфраструктури смт.Рудно, вважаємо за необхідне запропонувати Рудненській селищній раді розглянути можливість участі в вищезазначеному конкурсі мікропроектів. Зокрема, відповідно до попередньо проведених переговорів з уповноваженими представниками Львівської обласної ради, смт.Рудно, станом на лютий місяць 2016 р., може претендувати на участь в 2-х мікропроектах, зокрема:

1.по будівництву вуличного освітлення вулиць ___, ____, ____ в мікрорайоні «Старе Рудно».

2.по встановленню спортивного майданчика для молоді на стадіоні «Лісок».

ПРОСИМО:

1.Включити в порядок денний пленарного засідання сесії Рудненської селищної ради, що призначене на 12.02.2016 р. питання участі в обласному конкурсі мікропроектів, по будівництву вуличного освітлення мікрорайону «Старе Рудно», та встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.

2.Розробити проекти на будівництво вуличного освітлення в мікрорайоні «Старе Рудно», та встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.

3.Спрямувати кошти в сумі _____ тис. грн. на будівництво вуличного освітлення в мікрорайоні «Старе Рудно», та кошти в сумі _____ тис. грн. на встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.

 

Додаток: Проект рішення про участь в мікропроектах.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»

в Рудненській селищній раді              І.І.Балич

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Залізничного району м.Львова

РІШЕННЯ № ____

 

від 12.02.2016 р.

 

Про участь в обласному конкурсі мікропроектів розвитку місцевих громад Львівщини

 

 

Заслухавши інформацію Голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Рудненській селищній раді – Балича І.І. про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016 – 2020 роки відповідно до рішення Львівської обласної ради № 52 від 12 січня 2016 року «Про затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада вирішила:

  1. Прийняти участь в Львівському обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2016 – 2020 роки по будівництву вуличного освітлення вулиць ___, ____, ____ в мікрорайоні «Старе Рудно» смт.Рудно та встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.
  2. Розробити проект по будівництву вуличного освітлення вулиць ___, ____, ____ в мікрорайоні «Старе Рудно» смт.Рудно та встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.
  3. Спрямувати кошти в сумі ____ тис. грн. на будівництво по будівництву вуличного освітлення вулиць ___, ____, ____ в мікрорайоні «Старе Рудно» смт.Рудно та кошти в сумі ____ тис. грн. на встановлення спортивного майданчика на стадіоні «Лісок» в смт.Рудно.

 

 

 

 

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 698 переглядів