Звернення від мешканців на прочистку водостоків

Голові селищної ради смт.Рудно

Форманчуку І.Б.

 

від ініціативної групи

мешканців ______________

 

По вул. Шевченка в смт.Рудно існує система відводу дощових вод, так звана «ліньовка». Дана система з часу побудови жодного часу не ремонтувалася та не чистилася. Відсутність поточного обслуговування «ліньовки» та прибирання вулиці призводить до того, що дощоприймачі і водопровідні канали забиваються брудом, через що дану систему періодично прориває, і водостоки виливаються на вулицю – дорогу та на подвір’я мешканців. Даний факт в свою чергу створює незручності для мешканців, та в холодну пору року (під час циклів – замерзання-розмерзання) завдає руйнувань існуючому асфальтному покриттю дороги. Поряд з цим, відповідно до усних звернень мешканців, в водостоках, що виливаються на зовні, наявні також фекальні елементи.

Враховуючи вищевикладене, відсутність належної роботи системи відводу дощових вод, може призвести до руйнування інфраструктури селища та порушення природнього балансу, що буде першопричиною екологічної катастрофи, завдати шкоди як природньому середовищу, так і шкоду мешканцям вул.Шевченка та бічних вулиць:

  • водостоки в системі не будуть протічними, а будуть застоюватися, що призведе до виникнення неприємних запахів, розвитку інфекцій, що може завдати шкоди життя та здоров’ю людей та тварин, особливо в жарку пору року, коли на вулицях підвищена температура;
  • водостоки виливаються на зовні, можуть затопити домоволодіння (городи, подвір’я, будинки) що межують з «ліньовкою», тим самим завдати матеріальної та моральної шкоди мешканцям.

Ст.50 Конституції України чітко гарантує, що кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля. Таким чином, відсутність належної роботи «ліньовки» порушує права мешканців вул.Шевченка та бічних вулиць на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Враховуючи вищевикладене, –

ПРОСИМО:

  1. Забезпечити проведення в 2016 р. селищною радою робіт з очистки системи відводу дощових вод по вул.Шевченка в смт.Рудно.

Від ініціативної групи мешканців смт.Рудно    __________________

 

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
1 887 переглядів