Як вибрати гарні робочі сандалі

На багатьох видах виробництва згідно з технікою безпеки передбачено використання спецодягу: костюми, маски, окуляри, рукавички, захисні головні убори. Важливу роль відіграє також і взуття, адже воно захищає ноги від механічних травм або опіків. Наприклад, робочі сандалі на сайті магазина «Сван» не тільки захищають від ударів, порізів і впливу агресивних рідин, але й забезпечують комфорт під час використання. Що потрібно знати, щоб вибрати якісне, надійне взуття для роботи?

Безпека взуття

Найголовніша мета робочого спецвзуття — захист від будь-якого виду травм. Зокрема, сандалі для роботи повинні відрізнятися такими особливостями:

  • Антистатичні властивості — в цеху, на складі або в майстерні працює різна техніка, і тому існує висока ймовірність появи статичного розряду. До того ж майстер може виконувати ремонтні роботи, пов’язані з електрикою. Тому поліуретанова антистатична підошва захистить від травм, пов’язаних з електричним струмом.
  • Металевий підносок — надійно охороняє пальці ніг від ударів.
  • Стабілізаційний задник — запобігає випадковому підвертанню ноги і, як наслідок, утворення вивихів й розтягнення зв’язок.
  • Ефект протиковзання — забезпечується завдяки спеціальній рельєфній підошві.
  • Захист від мастила, бензину, дизельного палива та інших агресивних речовин — оберігає від хімічних та термічних опіків.

Як видно, якісні сандалі повинні максимально забезпечити вашу безпеку на робочому місці.

Комфорт і зручність при використанні робочих сандалій

Вибираючи взуття для роботи, варто звернути увагу не тільки на ступінь захисту, який воно забезпечує. Важливу роль відіграє також і ваше зручність. Адже в цих сандалях вам доведеться проводити цілу зміну, і так не один день і навіть не один місяць. Розглядаючи різні моделі, зверніть увагу на наступні нюанси:

1. Якісні сандалі повинні бути вироблені з натуральних матеріалів — наприклад, шкіра або замша забезпечує гарний повітрообмін, в результаті ноги не потіють, та не з’являється неприємний запах, зопрілості та грибкові захворювання.
2. Вологопоглинаюча підкладка — вбирає піт й забезпечує постійну циркуляцію повітря.
3. Закритий носок — захищає стопу від механічних пошкоджень.
4. Відкритий верх — запобігає перегріванню й надмірній пітливості ніг.
5. Перфорація на верхній частині виробу — чудовий варіант для літа.

Якісне, надійне та зручне взуття — запорука високої працездатності протягом усього дня. Тому не варто економити на купівлі пари робочих сандалій. Зробіть вибір на користь безпеки та комфорту!

Друкувати Юридичний помічник » Цікаво »
593 переглядів