Клопотання про залучення до справи органу опіки і піклування

Залізничний районний суд м. Львова

79013, м.Львів, вул.С.Бандери,1

По справі №462/5895/14-ц

Судді Справедливий І.В.

Відповідача:         Кайзер Оксани Павлівни

79999, м.Львів-Білогорща, вул.Помідорова,3

ЗАЯВА

про залучення третьої особи

В будинку, в якому позивач просить виділити їй в натурі частину житлового будинку, проживає малолітня дитина (внучка відповідачки) – Гриновець Марта Мар’янівна – 2008 р.н. (довідка виконавчого комітету Білогорщівської селищної ради №1158 від 05.12.2014 р. додається).

Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» визначає, що:-         Неприпустиме зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час вчинення будь-яких правочинів щодо жилих приміщень (ч.2.ст.12 Закону).-         Для вчинення будь-яких правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування (ч.4.ст.12 Закону).

Таким чином, виділення в натурі частини житлового будинку, в якому проживає малолітня дитина може відбуватися лише при наявності попереднього дозволу органу опіки і піклування.

На даний час, позивачем не додано до матеріалів судової справи даного документу.

С.Білогорща відноситься до адміністративного відання Залізничного району м.Львова, та підпорядковується Залізничній рай адміністрації. На Залізничну райадміністрацію м.Львова покладено виконання функцій органу опіки та піклування на території району.

Відповідно до ч.1.ст.36 Цивільного процесуального кодексу України: Сторона, в якої за рішенням суду виникне право заявити вимогу до третьої особи або до якої у такому випадку може заявити вимогу сама третя особа, зобов’язана повідомити суд про цю третю особу.

Відповідно до ч.2.ст.35 Цивільного процесуального кодексу України: Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі. Якщо суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що винесення рішення по даній справі вплине на права і обов’язки органу опіки і піклування Залізничної райадміністрації, тому на підставі ст.35 та ст.36 ЦПК України, просимо залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача – орган опіки і піклування Залізничної райадміністрації (79022, м. Львів, вул. Виговського, 34).

08.12.2014 р.                                                                Чайківський Ю.Б.

(представник Кайзер О.П.)

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
7 873 переглядів