Пояснення в водоканал по акту порушення

ЛМКП «Львівводоканал»

Нечипоренко Мальвіни Іванівни

79000, м.Львів, вул.Б.І.Антонича, 56

ПОЯСНЕННЯ

по суті акту про порушення №12/12 від 07.12.2014 р.

07.12.2014 р. представниками ЛМКП «Львівводоканал»: Путлер Б.В., Кутлер О.І. та Футлер І.Е. було складено акт про порушення №12/12. Відповідно до змісту даного акту, при проведенні обстеження будинку в с.Персенківка, по вул.Квасна 589, було встановлено самовільне під’єднання та водоспоживання трубою діаметром 20 мм. Також даним актом зобов’язано власника будинку терміново прибути в ЛМКП «Львівводоканал» для виготовлення технічної документації, та сплатити за самовільне водоспоживання та під’єднання до сільської мережі суму відповідно до виставленого рахунку.

В акті вказується, що він складений в присутності споживача – Гаврик І.А. Разом з актом Гаврик І.А. було виставлено рахунок без номеру, датований 07.12.2014 р., на суму 7330,00 грн.

При підготовці до розгляду Акту про порушення №12/12, прошу врахувати наступне:

– Гаврик Іван Андрійович, який ніби-то був присутнім при складанні акту, та на ім’я якого було виписано рахунок на суму 7330,00 грн., помер 17.01.2013 р. Таким чином, він фізично не міг бути при складанні акту, через що вказання його даних в акті про порушення є свідченням безвідповідального і халатного ставлення до своїх посадових обов’язків та складання документів, представників ЛМКП «Львівводоканал»: Путлера Б.В., Кутлер О.І. та Футлер І.Е. Також не відомою для мене залишаються підстави та правомірність перевірки.

– Спадкоємицею Гаврика Івана Андрійовича (відповідно до заповіту) є я, його донька – Нечипоренко Мальвіна Іванівна. На даний час триває процедура прийняття спадщини, через що, право власності та будинок №589 по вул.Квасій в с.Персенківка не є оформленим ні на кого. Якщо взяти до уваги положення ст.8 ЦКУ, то по аналогії закону варто зважити на ст.55 КАСУ про процесуальне правонаступництво, відповідно до якого я маю право представляти інтереси свого померлого батька.Ст.268 КУпАП передбачається, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання і т.д. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Отже, я маю право бути присутньою при розгляді комісією ЛМКП «Львівводоканал» акту про порушення №12/12, через що прошу повідомити про час та місце розгляду заздалегідь.

– Відповідно до ч.3.ст.1231 ЦКУ «До спадкоємця переходить обов’язок сплатити штраф присуджений судом кредиторові із спадкодавця за життя спадкодавця». За життя мого батька – Гаврик І.А. виставлені Вами суми коштів не були стягнуті судом, через що не підлягають стягненню з його спадкоємців після прийняття спадщини.

– Відповідно до «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» (затв.Наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 р. N 190):

п. 3.2. Водокористування вважається безобліковим, якщо споживач самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення або самовільно користується ними.

Комісією не встановлено, та не могло бути встановлено чи споживач, яким зазначено мого померлого батька, самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання чи ні. Даний будинок було придбано моїм батьком в 1997 р., тому, можливо що приєднання до систем водопостачання відбулося попереднім власником будинку, та будинок був придбаний моїм батьком вже з підведеною водою. Комісія не встановила факт та місце приєднання труби яка йде в будинку, саме до центрального водопостачання (розкопки вуличної мережі не проводилися). Комісія упустила той факт, що будинкова труба могла бути приєднана до сусідської труби або до автономної ємності водо зберігання (баку) в який вода потрапляє з свердловини (криниці).

Окрім того, починаючи з 2003 р. мій батько не проживав в будинку №589 по вул.Квасній в с.Персенківка, а внаслідок хвороби потребував постійного догляду, через що постійно з 2003 р. по день смерті – 17.01.2013 р. проживав зі мною в по вул.Б.І.Ант онича. Через це, в цей період він не міг приєднуватися до мережі водопідведення та споживати воду з сільської мережі.

Таким чином перевірка, не могла встановити та навести обґрунтованих доказів користування водою з централізованої мережі. Цей факт міг бути встановлений лише будівельно-технічною експертизою та додатковими доказами, яких в розпорядженні комісії не було.

п. 3.3. У разі безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

Комісією не встановлено, пропускну спроможність труби вводу. Зафіксовано лише переріз (діаметр) труби на виході, при цьому переріз труби при вході та по всій довжині встановлений не був.

3.4. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

Комісією не встановлено, день початку без облікового водокористування. Через це, розрахунковий період мав би становити один місяць, і рахунок мав би бути виписаний на суму вартості води за місяць, а не суму в розмірі 7330,00 грн., що не обґрунтована жодним чином.

Правилами передбачено, що для приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовнику (споживачу) необхідно отримати технічні умови та виготовити робочий проект.

Через це, якщо немає законодавчої вимоги, щодо оформлення отримання технічних умов та виготовлення робочого проекту на водопостачання лише власником чи законним користувачем приміщень (враховуючи, що право власності чи будь-яке інше право на будинок в порядку спадкування ще не оформлено), якщо водопідвід в будинок є дійсно з центрального водогону, я маю намір звертатися в ЛМКП «Львівводоканал» за отриманням технічних умов та оформлення договірних відносин на водокористування за адресою сПерсенківка, вул.Квасна,589, з дотриманням всіх законних вимог.

Виходячи із вищенаведеного, прошу:

  1. Врахувати дані пояснення під час розгляду акту про порушення №12/12 від 07.10.14 р.
  2. Повідомити мене про місце та час розгляду акту про порушення №12/12 від 07.10.14 р., для надання мені можливості бути присутньою при розгляді даного документу, надання копій документів що підтвердять обставини, що викладені мною в цих поясненнях, та можливості дати додаткові усні пояснення.

09.12.2014 р.                                                                    О.І.Нечипоренко

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
4 178 переглядів
1 комментарий
  1. Розглядані правила є обов`язковими виключно для підприємників, а не для фізичних осіб:
    “1.1. Правила користування системами централізованого
    комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах
    України (далі – Правила) визначають порядок користування системами
    централізованого комунального водопостачання та водовідведення
    населених пунктів України.
    Ці Правила є обов’язковими для всіх юридичних осіб незалежно
    від форм власності і підпорядкування та фізичних осіб-підприємців,
    що мають у власності, господарському віданні або оперативному
    управлінні об’єкти, системи водопостачання та водовідведення, які
    безпосередньо приєднані до систем централізованого комунального
    водопостачання та водовідведення і з якими виробником укладено
    договір на отримання питної води, скидання стічних вод”

Comments are closed.