Відповідь на лист-запит про надання інформації стосовно обробки персональних даних

Іваносяну Іво Віковичу

м.Львів, вул.Лизуна, 14, кв.14

на лист-запит про надання інформації

стосовно обробки персональних даних

 

03.12.2015 р. на адресу ТзОВ «Рябий пес» надійшов лист – запит від Іваносяна Іво Івковича, про надання інформації стосовно обробки персональних даних Іваносяна Іво Івковича. Даний лист-запит не містить ні дати написання листа, ні підпису відправника, ні реквізитів документа, що посвідчує особу – заявника.

Відповідно до п.1.ч.4.ст.16 ЗУ «Про захист персональних даних»: у запиті зазначаються реквізити документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит.

Відповідно до ч.7. та ч.8. ст.5 ЗУ «Про звернення громадян» : «У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження…».

Відповідно до ст.8 ЗУ «Про звернення громадян»: «Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає».

Відповідно до п.6.ч.4.ст.16 ЗУ «Про захист персональних даних», у запиті зазначається мета для запиту. Мети запиту вказано не було.

Враховуючи вищенаведене, ми маємо підстави для відмови в наданні відповіді на ваш запит, оскільки він не підлягає розгляду.

Директор ТОВ «Рябий пес»           Н.К.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
5 051 переглядів