За що штрафують водіїв за кордоном

Що слід знати автоводіям, щоб не бути оштрафованим в чужій країні?  Збираючись в дорогу на своєму або орендованому авто, варто заздалегідь вивчити ПДР певних країн.

Наведемо Кілька прикладів важливої «дорожньої» інформації по 28 країнах Європи:

– Латвію можна назвати однією з найповільніших країн щодо обмеження максимальної швидкості на великих дорогах – 90 км / ч. Нижче – лише на Мальті, де не можна їздити швидше 80 км / ч.

– У Чехії, Угорщини, Румунії і Словатчині поширена вкрай сувора норма щодо вживання алкоголю потенційними водіями. Заборонено сідати за кермо, випивши навіть легкий коктейльчик або пляшку пива. В організмі водія має бути 0,0 проміле, інакше – суворе покарання.

– Пересуватися на транспортному засобі з включеними круглий рік фарами – правило, яке існує в дев’яти країнах: у Данії, Естонії, Латвії, Ісландії, Норвегії, Польщі, Словаччини, Словенії та Швеції.

– Їздити на зимовій гумі в зимовий період обов’язково в Австрії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Італії (в окремих містах), Латвії, Литві, Румунії, Словенії та Швеції. Більш лояльно до цього підходять німці – в Німеччині конкретний період зими не визначений. Така ж ситуація існує в Норвегії та Словенії, де зимові колеса слід ставити тоді, коли цього вимагатимуть погодні умови.

– У Норвегії дуже високі штрафи на порушення правил дорожнього руху. Там ж при перевірці документів водія завжди перевіряють на алкоголь, це нормальна практика.

– Пересуваючись на велосипеді у Франції, двоколісний транспорт повинен бути обладнаний двома робочими гальмами та звуковим сигналом. А сам велосипедист обов’язково повинен бути одягнений у світловідбиваючу жилетку. На Мальті, в Норвегії, Португалії та Словатчині до цього додається обов’язкове носіння захисного шолома (незалежно від віку велосипедиста).

за матеріалами http://kriminal.lv

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 296 переглядів