Як отримати консультацію в Податковій.

За зверненням платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом. (п.52.1 ст.52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI із змінами та доповненнями, далі – ПКУ)

Консультації надаються контролюючими органами. Контролюючі органи мають право надавати консультації виключно з тих питань, що належать до їх повноважень.

За вибором платника податків консультація надається в усній, письмовій або електронній формі.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Державна фіскальна служба України, яка в силу своїх повноважень забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, відповідно до п.52.6 ст. 52 ПКУ, проводить періодичне узагальнення податкових консультацій, які стосуються значної кількості платників податків або значної суми податкових зобов’язань, та затверджує наказом узагальнюючі податкові консультації, які підлягають оприлюдненню, у тому числі за допомогою інтернету.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 681 переглядів